Çekirdek İnanç Nedir, Çekirdek İnanç Temizliği | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Çekirdek İnanç Nedir, Çekirdek İnanç Temizliği

ÇEKİRDEK İNANÇ (NEGATİF BİLİNÇALTI KODLARI) NEDİR? çekirdek inanç temizleme negatif düşünce kalıpları temizlik | Çekirdek İnanç Nedir, Çekirdek İnanç Temizliği

 

Çekirdek inanç (Negatif Bilinçaltı Kodları) doğduğumuz günden başlayarak bilinçaltımıza attığımız, kendimiz ile ilgili olumsuz düşünce kalıplarının sistematik toplamıdır.

Tecrübe ettiğimiz olumsuz olgular, özümsediğimiz kültürel negatif söylemler, aileden aldığımız olumsuz düşünce kalıplarının yarattığı sahte öz farkındalığın oluşmasıdır çekirdek inanç.

Dolayısıyla bugün beni ben yapan, kararlarımı, davranış şekillerimi, hayattaki pozisyonumu belirleyen zihin yapımızın önemli bir kısmını oluşturan olumsuz düşünce kalıplarının toplamıdır çekirdek inanç(larımız) veya Negatif Bilinçaltı Kodlarımız. Bir diğer deyişle insanın bilinçaltına kök salmış, mutluluk amacını baltalayan kötü bir mirastır.

Kendimizle ilgili beğenmediğimiz bir tarafımızı keşfetsek de, bunu uzun vadede değiştirmenin tek yolu, bilinçaltı düzeyinde yılların birikimi sonucu oluşturduğumuz Negatif Bilinçaltı Kodlarımızı değiştirmeden (temizliğinden) geçmektedir. Bilinçaltında yatan, kendimizle ilgili olumsuz düşünce kalıplarını değiştirmeden, sağlanan değişimlerin, yüzeysel, kısa vadeli veya hevesle geçici değişimler olduğunu bir çok kez tecrübe ederiz.  Bilinçaltı Kodlarımız, yani ‘’ben’’ ve ‘’evren’’ (etraftaki herşey) tanımlamamızı yeniden yapılandırmak, öz değişimin anahtarı olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

ÇEKİRDEK İNANÇ (NEGATİF BİLİNÇALTI KODLARIN) TEMİZLİĞİ

 

Hayatta başarılı ve sonuç olarak mutlu olmamızın önündeki en büyük problem kendimiz olamamaktır. İnsan yaratılışı ve doğası, evren ile harmoni içinde çalışmasına rağmen, yukarda sayılan faktörler nedeniyle kendisine uzaklaşabilmektedir.  Bir diğer deyişle, korkularla ilişkisi olmayan özvarlığımızdan uzaklaşırız. İnsanın doğası, sorunsuz ve mutluluğa koşan ve olumlamalar ile dolu bir bütün iken, gerçek kimliğimizden uzaklaşarak, mutluluk, başarı ve sağlıktan da uzaklaşmış oluruz.

Bilinçaltı Dönüşüm, yılların birikimi sonucu oluşmuş olumsuz düşünce kalıplarının yerine, ilgili konu doğrultusunda olumlu düşünce kalıplarının edinilmesini sağlayan, bireyin doğasına dönmesini, dolayısıyla mutluluğu, bolluğu başarıya koşmasını sağlayan bilinçaltı düzeyinde bir çalışmadır. Bio-frekans Bilinçaltı Telkinlerinin temelinde yer alan kuantum olumlamalar ilgili konudaki negatif bilinçaltı kodları (çekirdek inancı) temizleme fonksiyonunu üstlenerek bireyin ilgili konudaki yaşam kalitesini arttırmaktadır.

kisiyeozel | Çekirdek İnanç Nedir, Çekirdek İnanç Temizliği

Kişiye Özel Telkin CD Tespit Çalışması,  Bilinçaltı Akademi tecrübesi ile olumsuz düşünce kalıplarınızı yenmeniz için size doğru Telkin CD’leri seçmenizde yardımcı olur.

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

“Çekirdek İnanç Nedir, Çekirdek İnanç Temizliği” için 5 Yorum

 1. meryem diyor ki:

  merhaba
  yazı çok güzel olmuş…elinize sağlık… bende negatif çekirdek inancımı değiştirmek isiyorum arkım denemiş özelikle özgüven ve toplum karşısında kanuşma istiyorum saygıarımla

 2. Lale diyor ki:

  Paylaşım için teşekkürler. Çekirdek inançdan kastınız negatif temel inançlar değilmi? Bende büyüme ve dişil enerji netif temel inançlar keşfedildi. Özgüven bilinçaltı tekniklerini uyguluyorum yaşamıdaki olumlu değişimlere hayretle bakıyorum.

 3. Zeynep Hanım diyor ki:

  Çekirdek inanç temizleme sürecinde kendi davranışlarıma dikkat ettim. Nasıl olurda kendi zihnimle kendime bu derece zarar veriyormuşum diyorum geriye dönük baktığımda. En küçük bir sorun bile günlerce kafamda besleyip kendimi gereksiz yere yoruyormuşum.Şimdi ise üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi hissediyorum. Bence insanın en iyi doktoru kendisi. sevgilerle…

 4. nejla diyor ki diyor ki:

  yukarda bahsedilen —mutluluk amacını baltalayan kötü bir mirastır—dogru gecmişten kalan miras.o miras varlıgın cehennemi olmuştur hep.

 5. Hasan diyor ki:

  Bilinçaltı Dönüşüm çalışması sürecinde tüm negatif temel inançlarımın farkındalığına ulaşmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Farkındalığın hazını ve huzurunu yaşıyorum.

Bir Cevap Yazın