Bilateral Müzik ve Bio-Frekans | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Bilateral Müzik ve Bio-Frekans

Bio-Frekans ürünlerinde de adı sıkça geçen Bilateral Müzikler konusunda genel bir bilgilendirme yayınlamak istedik.

Öncelikle biraz teknolojisinden bahsedelim: bilateral_müzik

Bilateral müzikler ve sesler, sesin belirli ritim ile sol ve sağ kulak arasında hareket etmesi metodu ile kaydedilir. Bu yöntem gözün sağ sol hareketinde olduğu gibi hipnoz edici etki yaratmaktadır. Bu metot ile kaydedilmiş sesleri stereo kulaklık ile dinlenebilmektedir. Bu amaçla çok özel kullaklık kullanmanıza gerek yoktur. Ancak geniş frekans cevabı olan orta kalite bir kullaklık kullanmanızı öneririz.

Bilinç üzerinde oluşturduğu meditasyon etkisi ile bilateral müzik ve sesler bilinç bariyerinin aşılmasına yardımcı olur ve tekinlerin algılanabilmesine izin verir. Bu terapik etkisi ile bize içsel patikalarımızı tespit etmemizde yardımcı olurken, stres azaltma, odaklanma, yenilenme, hızlı öğrenme, enerjik yaşama, başarıyı çekme gibi yetenekler kazandırır.

Bilateral müzik içeren Bio-Frekans telkinlerini dinlerken odaklandığınız olumsuz düşünce kalıplarınız, günden güne üstesinden gelinebilir, sizin için çözülebilir nesneler haline gelecektir. Bilateral müzikler olumlu yöndeki değişiminiz önünde bilincinizin oluşturduğu direncin kırılmasını sağlayacaktır.

Örnek Bilateral müzik kaydını aşağıda dinleyebilirsiniz. Etkiyi algılayabilmek için kullaklık ile dinlemelisiniz.

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

“Bilateral Müzik ve Bio-Frekans” için 1 Yorum

  1. eser dedi ki:

    suçluluk duygusundan kurtulun isimli ücretsiz telkini 18 gündür dinliyorum.daha ilk dinlemem de kendimde bir rahatlama,huzurlu hissetme durumu meydana geldi.dinlemeye devam ettikçe kendimi,hayatımı sevmeye başladım.bu benim için çok güzel bi gelişme.uykularım düzeldi.sabahları eskisi gibi buhranlı kalkmıyorum.bi tekinin bu kadar etkili olabilecegini hiç düşünemezdim.keske daha önce bulsaymışım sizi.allah emeği gecen herkesten razı olsun.sizlere teşekkürü boynumun borcu bildim.hepinize sonsuz teşekkürler

Bir Cevap Yazın