Bio-Frekans Bilinçaltı Hipnoz CD | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Bio-Frekans Bilinçaltı Hipnoz CD

Yarı Hipnotik Beyin Evresi ile Bireysel Değişim – Bio-Frekans Bilinçaltı Hipnoz CD Temel Aracımız –Bilinçaltı Hipnoz CD

Hipnoz, bireyin kendi isteği ile meydana getirilen dikkat algısı ve söz konusu algıda nöro fizyolojik farklılık oluşturularak yapılan, uyku veya uyanık olma durumundan farklı bir zihinsel evreye ulaşım anıdır. Söz konusu zihin evresine ulaşım, beynin mesaj belleğine ulaşım ile eş değerdedir. Bu bellek kullanılarak, bireyin arzu ettiği bireysel değişimi sağlamak hipno-terapinin amaçları arasındadır.

Yarı hipnoz hal, günlük hayatta birey farketmeden gerçekleşebilen ilgili beyin evresine geçiş anıdır. Alfa evresi – beynin 7 ile 13 Hz dalga boylarında çalıştığı anı nitelemekle beraber, bireyin hipnoz da olduğu gibi, dışardan gelen telkinlere karşı koyma eşiğinin az olduğu süreyi kapsamaktadır. Bu nedenle telkin mesajlarının, var olan bilinçaltı söylem şablonlarına etkisinin en yüksek olduğu, zihin evresi alfa evresi – yarı hipnoz- anıdır.

Bio Frekans Bilinçaltı Telkin CD ile Bireysel Değişim – Gelişim

Pazarlama, Askeri eğitim, psikoloji ve kişisel gelişim alanlarında uzun yıllardır kullanılan, bilinçaltına mesajlar ulaştırarak bilinçaltını yeniden programlama sisteminin Türkiye’deki adı Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin Sistemidir.  Bir diğer deyişle yeni nesil kişisel gelişim ve değişim aracıdır.

Hipnoz CD – Hipno-Terapi – Hipno-Değişim

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinler üç farklı fonksiyonu yerine getirerek kişisel değişimi sağlamaktadır.

 1. “Bilinç” bariyerini 5 farklı teknikle safdışı bırakır.
 2. Beyni alfa evresine sokarak, Beyni yarı hipnotik, (alıcı hale) getirir.
 3. Olumlama Mesajlarını transfer eder.

İşte sözkonusu üç fonksiyonu, gelişen audio teknolojisi, nöro bilim bulguları ve NLP tekniklerini kombine ederek ulaşan bio-frekans sistemi, kişisel gelişim ve değişimi bireyin zihninde başlatmayı sağlar.

Özgüven, Dışa-Dönük Kişilik, Hafıza Geliştirme gibi, temelinde bilinçaltı zihin haritasının önemli rol oynadığı bir çok konuda, bireyin bilinçaltı söylem kalıplarını, bireyin arzu ettiği değişim doğrultusunda programlamayı hedeflemektedir. Yarı hipnoz halde olan “bilinç” ile birey günlük yaşamına ciddi bir müdahelede bulunmadan, bilinçaltı telkin seanslarını kendisi evinde rahat hissettiği ortamda gerçekleştirebilmektedir.

Bilinçaltı Değişim Modellerinin Temelinde Yatan En Önemli Bulguyu Şu Slogan İle Özetleyebiliriz:

“İnsanların kimlikleri, kişilikleri, ve edindikleri sıfatlar dışarda keşfedilmeyi bekleyen mutlak gerçekler değildir, herşey zihin yapısında örülü düşünce kalıplarında yatmaktadır.”

“Bilinçaltınızı Lehinize Programlayın”

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

“Bio-Frekans Bilinçaltı Hipnoz CD” için 2 Yorum

 1. ahmet dedi ki:

  merhaba, bilinçaltı hipnoz cd ile telkin cd farklı mıdır? hangisinin etkisi daha fazladır?

  • admin dedi ki:

   Ahmet Bey,
   Aynı ürünün farklı isimlendirmesidir. Konu ile ilgili bizi arayabilirsiniz.
   Değişime Hazırım Ekibi

Bir Cevap Yazın