Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinleri ile değişim | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinleri ile değişim

SAVAŞ VE KAÇ İKİLEMİNİ LEHİNİZE ÇEVİRİN

 

“Beyninizi kullanırsanız yararlı bir araçtır, beyniniz sizi kullanırsa gereksiz bir araçsınızdır” (A. Bryce)

Günlük yaşamımızda hayatta kalma içgüdümüzün en temel etkilerini pratikte gözlemleyebiliriz : savaş veya kaç cevaplarını içgüdümüz her karşılaştığımız duruma tepki olarak verir.

Beynimizin tehdit olarak algıladığı durumlar karşısında, beynimiz adrenalin salgılamaya başlar ve savaş veya kaç stratejilerinden biri ile cevap verir. Günümüzde tehditten ziyade beynimizin strese karşılık verdiği cevaplar olarak nitelendirebiliriz, bu hayatta kalma içgüdüsü çerçevesinde gerçekleşen ve bilinçli kontrol edemediğimiz süreci.

Bununla beraber, tehdit algısı bireylerin hayatlarında tecrübe ettikleri özgün olaylara göre değişmektedir.Dolayısıyla görecelidir. Aksi takdirde herkes her olay karşısında benzer veya aynı tepkiyi vermesi gerekicekti. Genel olarak tehdit algısına sebep olan nedenler gereksiz ve son kullanma tarihi geçmiş bilinçaltımıza yerleşmiş kendimiz ve diğer insanlar hakkında düşünce kalıplarımızdan kaynaklanmaktadır.

Bir çok korku ve fobiler bu gereksiz, fakat bilinçaltımıza yerleşmiş düşünce kalıpları ile ortaya çıkmaktadır.

Bir diğer, çoğu kez beynimiz tarafından tehdit olarak algılanan durum ise: bir şeyin olmasını istemek fakat gerçekleşmeyeceğinden korkma halidir insanın. Bir futbolcu’nun sahada risk alıp, takım çalışmasından ziyade durumu değerlendirip, bireysel olarak kaleye koşmasının daha avantajlı olduğunu düşünmesi fakat bu durumda tüm riski kendi üstlenmesi gerektiğini bilmesi hali. Bu futbolcunun kararı bilinçaltına yerleşmiş düşünceleri tarafından: savaş veya kaç tepkilerine göre verilecektir.

Peki savaşmanın, bu durumda daha iyi bir sonuç çıkarcağını düşünen futbolcu, iş görüşmesine gitmeye karar verme aşamasında olan bir öğrenci, toefl sınavına girmeyi planlayan fakat daha karar aşamasında olan bireyin, iş yerinde fikirlerini paylaşmak isteyen çalışan… neden tam tersi bir karar vererek kaçmayı tercih eder?

BİO-FREKANS BİLİNÇALTI TELKİNLERİ İLE BAŞARI

Beynimizin hayatta kalma içgüdüsü çerçevesinde, savaş veya kaç süreçlerini ne kadar direkt kontrol edemesek de, ilgili kararın oluşmasına sebep olan nedenleri, yani bilinçaltı düşünce kalıplarını değitirmek mümkündür.

Bio-Frekans Bilinçaltı olumlama mesajları sayesinde İş görüşmesine gitme motivasyonunu, Toefl sınavına girme kararını, İş yerinde fikirleri açığa vurma ve genel olarak karşımıza çıkan tüm fırsatları değerlendirme kararını, tehdit algımızı, bir diğer deyişle kendimiz ve dünya ile ilgili bilinçaltı düşüncelerimizi değiştirerek, savaşma kararı veren, hayatta başarılı olan bireylerin zihin yapısı rahatlıkla ve hızlı bir şekilde elde edilir.

Bio-Frekans Telkin CD leri, bireyin uykuya daldığında tecrübe ettiği REM evresini oluşturarak derin rahatlama durumuna geçirerek, ilgili olumlamaların bilinç duvarına çarpmadan doğrudan bilinçaltına yerleşmesini sağlayan güçlü araçlardır. Bi diğer deyişle bilinçaltı telkinleri, aklımızın görevini üstlenmezler, beynin gücünü bireyin lehine işlemsini sağlayan kuvvetli aracılardır.

Bilinçaltı telkinleri bu noktada, bilinçaltına ekilmiş bireyin hayatını olumsuz yönde etkileyen yanlış tohumlara, negatif çekirdek inanca veya düşünce kalıplarına alternatif pozitif düşünce kalıpları sunmaktadır. Bilinçaltı Telkin CD, bilinçaltı ile telkinin arasında bulunan ve bir nevi bilinçaltının koruyuculuğunu üstlenmiş ‘’bilinci’’ saf dışı bırakarak arzu edilen değişimin kısa zamanda gerçekleşmesine imkan tanımaktadır.


İÇİNİZDEKİ SINIRSIZ POTANSİYELİ KEŞFEDİN

 

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

Bir Cevap Yazın