Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD Nedir | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD Nedir

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD Setlerimiz, arzu edilen kişisel değişimi hedef alarak , Türkiye’de ilk defa beş farklı bilinçaltı stimulasyon tekniği ve beyin dalga boyları evrelerini kontrol eden binoral vuruş tekniğinin kombinasyonunu kullanarak kişiye özel hazırladığımız birer güçlü bilinçaltı değişim araçlarıdır.

Bilinçaltı Telkin CDBİLİNÇ ENGELİNİ AŞAR

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD Setlerimizde kullandığımız teknikler sayesinde, ilgili konu odaklı hazırlanan olumlama değişim mesaj kalıpları, bilincin algılayamayacağı frekansta ve dalga boylarında bio-frekans melodilerine entegre edilerek doğrudan bilinçaltına gönderilir.

Bilinç engeline takılmadan bilinçaltına gönderilen olumlama mesajları bireyin hızlı ve kökten değişimini kısa sürede sağlamaktadır.

ALFA  EVRESİ İLE DEĞİŞİM

Türkiye’de ilk defa  Binoral Vuruş tekniği ile nöro-bilim alanındaki gelişmelerden   yaralanarak, beynin dalga boyları ve bunlara denk gelen beyin evrelerinin fonksiyonu referans alarak hazırlanan bio-frekans bilinçaltı telkinleri,  beyni kontrollü olarak alfa (süper öğrenme) evresine getirerek, egoyu saf dışı bırakır ve beyni olumlama mesajlarına açık hale getirir. Bu şekilde arzu edilen değişim hızı ve yoğunluğu yüksek seviyede güçlendirilmektedir .

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerimizden, siz de arzu ettiğiniz yönde değişimi, özel bir effor sarfetmeden elde etmek için yararlanabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken özel tekniklerle hazırladığımız Bio-Frekans Telkin CD lerini dinlemek.

Her bir Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD Seti  adınıza özel hazırlanmaktadır. İsme özel olarak hazırlanan bilinçaltı olumlamaları bilinçaltının uyarılmasını ve yeniden programlanmasını daha etkili kılarak, arzu edilen değişimi güçlendirir.

 

NEDEN BİLİNÇALTI, NEDEN ALFA EVRESİ

Arzu edilen kişisel değişimin kökten ve kalıcı edinilmesinin tek yolu çekirdek inanç yani bilinçaltı zihin yapısının değişmesi ile mümkündür. Aksi taktirde, hevesle başlayan kısa vadeli değişimler kısır döngüsünün içinde buluruz kendimizi. Etrafımızda spora başlayıp, istediği hedefe ulaşmadan spor yapmayı bırakan kişi sayısını düşünün.

BİLİNÇALTINI YENİDEN PROGRAMLAMAK

Bilinçaltımız doğduğumuz günden bu yana, beş duyumuz ile edindiğimiz tüm bilgilerin saklı olduğu dev bir kütüphanedir.  Bilinçaltımız zihnimizin %90 ını ve bilinçli zihnimiz ise %10’unu oluşturmaktadır. Bizler bilinç düzeyinde, sahip olduğumuz milyarlarca bilginin sadece 1/10’una ulaşabilmekteyiz.  İşte biz bu %90lık devasa arşive müdahele ederek, bireyin hayat kalitesini arzu ettiği yönde değiştirmekteyiz.

Bilinçaltımız ve bilinçli zihnimiz arasındaki ilişkiyi bir bilgisayara benzetebiliriz. Bilinçaltı tüm yazılımların ve bilgilerin kayıtlı olduğu harddisk, bilinç ise önbellek ve monitördür. Bilinçli zihin ise bu devasa harddiskte kayıtlı olan yazılımlara göre yaşayıp kararlar vererek monitörde son halimizi yansıtmaktadır. Yazılımlar ve bilgiler bilinçaltımızda,  tecrübe ettiğimiz olaylar, baskın kültürel söylemler, aile ve çevre faktörleri doğrultusunda yer edinir.

Hayatımızdaki başarısızlıkların en önemli nedeni çekirdek inancımızda yatan, o konuyla ilgili olumsuz önyargılardır.  Dolayısıyla harddiskte geçmişte kayıt edilmiş olumsuz önyargı, ilgili konuda gelişmemimizi imkansız kılacaktır. Geçmişten ‘’ben değersizim’’ olumsuz önyargıyı kayıt eden birey, her zaman sevilmek için çevresindeki insanların onayını arayacaktır ve dolayısıyla iş hayatında veya sosyal hayatında başarılı olması ve lider statüsüne gelmesi düşük olasıklıklıdır. ‘’İnsanlara güvenilmez’’gibi bir kayıt yer aldıysa bilinçaltında, başarılı ilişkileri kurma olsalığı da bir hayli düşüktür bu bireyin. Ne düşünürsek onu yaşarız!

Dolayısıyla hayatımızdaki başarısızlıkların en önemli nedeni çekirdek inancımızda yatan, o konuyla ilgili olumsuz önyargılardır.

PEKİ NASIL ARZU ETTİĞİMİZ DEĞİŞİM İLE UYUMLU ZİHİN YAPISINI ELDE EDEBİLİRİZ?

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD lerini bilinçaltının yeniden programlanması, yani arzu edilen değişime uygun  zihin yapısının oluşması için kullanılmaktadır. Binoral vuruşlarla oluşturulan 7-8Hz’lik dalga boyları, zihninizi egodan arındırarak, olumlama mesajlarına alıcı hale getirir.  Bilincin algılayamayacağı frekansta, bio-frekans audio dosyasına entegre edilen özenle hazırlanmış olumlama mesajları doğrudan bilinçaltına gönderilerek değişim  çekirdek inançtan başlayarak başlar.

Batı dünyasında uzun yıllardır ordu eğitimlerinde, üstün pazarlamada, nöro bilim ve daha sonra kişisel gelişim alanlarında kullanılan bio-frekans subliminal audio’ları ( bilinçaltı telkin cd’leri) başarılı sporcular, şarkıcılar ve siyasetçilerin  olmazsa olmaz yeni nesil kişisel gelişim araçları olmuştur.

Degisimehazirim.com’un Türkiye’ye getirdiği yeni nesil kişişel gelişim aracı ile siz de istediğiniz değişimi elde edin.

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

“Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD Nedir” için 21 Yorum

 1. Hale R. dedi ki:

  Dün başladım ücretsizleri dinlemeye. Umarım faydası olur. Eğer faydası olursa yakınlarıma da tavsiye edeceğim. Böyle bir hizmet için teşekkürler

 2. tülay çetin dedi ki:

  Degisimehazirim uzman ekibine ne kadar teşekküretsem azdır sizinle tanışmam hayatımda dönüm noktası oldu umarm daha uzun yıllar yanım olursunuz

 3. sevim dedi ki:

  çok değişik bir site ücretsiz telkinlerinizi dinliyorum üç gündür akşamları üzerime bir rahatlık hissi geldi ne olduğunu tam anlamadım ama kesinlikle dinlemeye devam edicem.

 4. emre eröz dedi ki:

  websitenizi yeni kesfettim beni çok mutlu etti sesli telkinlerinizi indirdim dünden bugüne devamlı dinliyorum müzikler huzur verici etkisini de görürüm inşallah

 5. emre eröz dedi ki:

  altıncı günümdeyim içimde inanımaz bir rahatlama ve değişik bir enerji hissi oluştu diğer telkinlerinizide deneyeceğim bu gidişle:))) süer birşey yaa

 6. benimkisi dedi ki:

  ücretsiz telkinleri nerden indirebilirim bulamıyorum yardımcı olun pls

 7. M. Ayhan dedi ki:

  Burak bey gerçekten çok güzel bir hizmet sunuyorsunuz ben de tavsiyeleriniz üzerine sekiz gündür dinliyorum bio frekans motivasyon telkinini sabahları daha rahat kalktığımı farkettim ayrıca bi mutluluk içindeyim gibi hissetmeye başladığımı farkettim kensinlikle dinlemeye devam edeceğim herşey için çok teşekkürler

 8. vedat tolunay dedi ki:

  Ben yaklaşık 12gündür stres azaltma dinliom bende kendimi farklı hissediyorum olumsuz düşünemiyor gibiyim bir nevi aklıma gelen olumsuz şeylere karşı duyarlılığım azalmış gibiyim açıkcası bu denli bir etki beklemiyordum anlattığınız kadar varmış bu arada herkese tavsiyem olumlamaları düşünmeden kendinizi sıkmadan veya konsantre olmadan dinlemeniz bu detayı sanırım yazmayı unutmuşlar telefonda bu bilgiyi edindim

 9. nilgün kaşıkçılar dedi ki:

  ben dinlemeyi bıraktım 3 gün oldu başı normal ötesi ağrıdı tüm gün tekrar dinlemeye korkuyorum bu normalmi acaba benzer bir sitede bilincin olumlamalara direniş göstermesinden dolayı baş ağrısı çok görülür demişler ben gene de tekrar o ağrıyı çekmekten korkuyorum ne yapmalıyım?

 10. Gülşah dedi ki:

  Bir süre ücretsiz olan tanıtım cd’lerini dinleyeceğim eğer işe yaradığını hissedersem diğer cd’lerden de gerekli gördüklerimi almayı düşünüyorum.. Henüz indirdim şimdilik sadece şunu söyliyim dinlemek keyifli!

 11. rasim dedi ki:

  bende denedim 4 gündüğr tarif edemeyeceğim bir huzura sahibim fakat ilk iki gün baya başım ağrıdı geçti devam edicem olumlamalara inanıyorum

 12. feride bozkan dedi ki:

  ben de ücretsiz telkinlerinizden yararlanmak istiyorum.acaba nasıl yararlanabilirim.belirli saatlerimi var.bana bilgi verirseniz sevinirim

  • lore dedi ki:

   Bende yeni gördüm. Cok rahtlayıcı

   • ali dedi ki:

    Merhaba Site Yöneticisi,

    Benim merak ettigim icerigini gorsel ve isitsel hazirlayabildigimiz, yaklasik 350 adeti yillik 147 usd olan yabanci muadilleriyle kiyaslaninca bizdekiler neden bu kadar pahali acaba? Ithal olan hersey bizde nedense cok pahalı olur. Bir de gumruk birligi olmasa ne olacak halimiz acep:) Saygılar

    • admin dedi ki:

     Merhabalar,

     Öncelikli olarak telkin ürünleri ile çalışmanın, sadece ürünleri dinleme yoluyla ile değil konun uzmanı kişilerin de tavsiyesi ile yapılması gerekir. Böylece en fazla faydayı görebilirsiniz. Bu nedenle, doğrudan destek alabilmelisiniz. Ayrıca teknik olarak Bio-frekans hem Türkiye’de hem de dünyadaki diğer ürünlerden üstündür. Bunu; kullanılan teknikler, isminize özel olarak hazırlanması, içeriğin geri dönüştürülebilir olması gibi göstermektedir.
     Herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

     Değişime Hazırım Ekibi

 13. 419501 dedi ki:

  merhaba ücretsiz telkin denemek istiyorum. ama mail adresime gelmedi

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,

   Konu ile ilgili olarak telefon ya da iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

   Değişime Hazırım Ekibi

 14. Rocy dedi ki:

  Sucluluk duygusu ucresiz telkini dinledim ancak telkinin icerigini duyabiliyorum muhim olan duymamak degilmi

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,

   Çok yüksek sesle dinlemediğiniz sürece telkin içerikleri açık olarak duyulmazlar. Bazı kelimeleri duyabilirsiniz. Ama tüm metni duymanız genel olarak doğru bir dinleme tekniği değildir. Metinler net olarak duyuluyorsa sesi biraz kısarak dinlemeye devam edebilirsiniz.

   Değişime Hazırım Ekibi

Bir Cevap Yazın