Bio-Frekans İle Bilinçaltını Yeniden Programlamak | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Bio-Frekans İle Bilinçaltını Yeniden Programlamak


Beyinimiz, içinde bulunduğumuz duruma göre farklı enerji üretme evrelerine girmektedir. Zihnin telkinlere açık olma derecesine göre evreler şu şekilde sınıflandırılmaktadır.

BİLİNÇLİ ZİHİN

Beta Evresi (12-25Hz): Bilicimizin alarm, stres ve endişeli olduğu evredir. Bireyin günlük hayatında karşılaştığı stresli olaylarda beta dalga boyları artarak ortaya çıkar. Heyecan, stres arttıkça beta dalgalarının frekansı artmaktadır. Yüksek enerji yayan bu evrede egomuz devreye girer, olguları sorgulama, çatışma, silme ve genelleme işlemleri gerçekleşir. Egonun en yüksek olduğu bu evrede, olumlama mesajları zihin tarafında kabul edilmez.

BİLİNÇALTINA GİRİŞ

Alfa Evresi (7-12Hz): Beyinimiz alfa (alpha) evresinde hafif rahatlama, ‘’superlearning’’ – mükemmel öğrenme- ve olumlu düşünme sürecine girer.  Alfa dalgaları birey rahatlayınca, örneğin işini,sınavını bitirince, kitap okurken, işten eve gelince devreye girer. Bilinçaltı telkinlerinin bilinçaltına gönderilmesinde en etkin evre alfa evresidir, çünkü egomuz uykuya dalmaktadır ve zihin dışardan gelen mesajlara açık hale gelir.

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinleri, yani bio-frekans CD’nin altında yer alan olumlamalar alfa evresinin sunduğu açık kapıdan yararlanarak doğrudan bilinçaltına gönderilir. Egonun devredışı kaldığı bu süreçte, arzu ettiğiniz değişim odaklı hazırlanan olumlama mesajları bilinçaltınıza rahatlıkla kayıt edilir. Bilinçaltının arzu edilen yönde yeniden programlanması sağlanır.

BİLİNÇALTI ZİHİN

Teta Evresi (3-7Hz): Teta evresi aynı zamanda derin trans halini nitelemektedir beynin. Teta evresinde beyin hafıza fonksiyonu ve odaklanma kapasitesi maksimum noktaya ulaşır. Uykuya dalmadan az önce gerçekleşen evredir. Bir çok bireyin, yatmadan önce çalıştığı konuları uyandıklarında daha iyi hatırlamalarının nedeni tetra evresinin hafıza gücünü aktive etmesidir. Telkinler bilinçaltına bu kısa süreli evrede de doğrudan gönderilebilmektedir. Dolayısıyla Bilinçaltı tekinlerini tüm uyku sırasında dinlemek değişim hız ve yoğunlunu arttıracaktır.

Delta Evresi (1-3Hz): İnsan beyni, derin rahatlama, derin rüya ve bağışıklık sisteminin maksimum seviyede işlediği evreye, beynin delta boyu enerji üretmesiyle girer. Bu evre genelde derin uyku sürelerinde gerçekleşir.

 

BİLİNÇALTINA GİRİŞ : ALFA EVRESİ

 

İçinde bulunduğumuz durum ile beyin evrereleri arasında yakından bir ilişki vardır. Bu ilişkinin ahenk içinde çalışmaması bireyin ruhsal sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir. Hayatın hızlanması ve buna paralel olarak bireylerin üstüne binen ekstra stres faktörü gibi nedenlerden dolayı beyin dalgaları ve bunların ilişkileri zamanla özellikle günümüzde hızla bozulabilmektedir.

Örneğin stresin, heyecanın, sıkıntılı zamanın hayatımızda tuttuğu sürenin artmasına eş oranlı olarak, bilincimizin rahatlama, olumlu düşünme, çatışma çözümleme ve derin öğrenme fonksiyonlarını destekleyen Alfa evresinin gerçekleşme süresi azalmakta buna karşın Beta evresi uzamaktadır.

Alfa evresinin kısalmasıyla birlikte, gün içerisinde yaşadığımız olumsuz negatif olaylar ve bunlar sonucu oluşan negatif düşünceler alfa evresinde yeterli çözümlemeye kavuşamaz ve bilinçaltımıza atılır. Bir zaman sonra derin rahatlama hallerini kapsayan ve bilinçaltında yatan negatif çatışmaları düzenleme fonksionarını yerine getiren Teta ve Delta evresi de, biriken olumsuz düşünce kalıplarını çözümlemede yetersiz kalır. Beta evresinin ve frekanslarının zaman ve yoğunluğunun artmasıyla birlikte başlayan bu zincirleme reaksiyon sonucu beyin dalgaları arasındaki ahenkli ilişki bozulur.

Pratikte, uyku sorunları, öfke kontrolü yetersizliği, iç huzursuzluk gibi olgular ile başlayan bu süreç zamanla, özgüven, özsaygı kaybı, yaratıcılığın ve performans kaybı gibi yüzlerce kişinin hayat kalitesinin düşürmesine sebep olan bireyin bilinçaltına yerleşen olumsuz düşünce kalıplarının ortaya çıkmasına neden olur.

BEYİN EVRELERİNİN KONTROLÜNÜN ÖNEMİ…

Bu girdaptan kurtulmanın en etkin yolu, bilinçaltında biriken negatif düşünce kalıplarını temizleyerek yerlerine bireyin lehine işleyecek olumlama mesajlarını yerleştirmektir. Birey bu işi kendi kendine yapabilmesi için aylarca ciddi bilinç kontrol egzersizleri yaparak, kontrollü olarak bilinci alfa evresine geçirmesi ve olumlamalar ile bilinçaltını yeniden programlaması gerekmektedir.

Bu zahmetli ve zor sürece karşın, kullandığımız teknikler ile siz kişisel bir çaba sarfetmeden, profesyonelce hazırlanılan bilinçaltı telkin CD’lerimiz, bilinç duvarınızı alıcı konuma getirerek (alfa evresi), bilinç altınıza ilgili olumlamaları göndererek pozitif değişimi, bilinçaltınızı tekrardan programlayarak  başlatmaktadır.

 

BİLİNÇALTI TELKİNLERİ NEDİR NASIL ÇALIŞIR?

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinin (subliminal mesajların) temelinde olumlama mesajları yer almaktadır. Bu mesajlar  uzmanlarımız tarafından ilgili sorun veya kişisel gelişim arzulanan konu odaklı özenle kişiye özel (bireyin ismine) hazırlanarak istenilen değişim kısa sürede sağlanabilmektedir. Kullandığımız teknikler ile olumlama mesajları, insan bilincinin algılayamayacağı frekansta, beyni alıcı (recepetive state) evresine getiren özel ürettiğimiz bio-frekans doğa müziklerine entegre edilmektedir. Bu teknik ile olumlama mesajları, bilinç engeline takılmadan doğrudan bilinçaltı tarafından kabul edilerek ilgili değişim hızla gerçekleşir.

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

“Bio-Frekans İle Bilinçaltını Yeniden Programlamak” için 3 Yorum

 1. fernaz dedi ki:

  değişimi isteyenler ..özünü farkedenler,pozitif yaşama inanlar için harika bir fırsat

 2. Demirkan dedi ki:

  Evrelereden nasıl çıkarız alfa evresinden çıkamazsak ne olur

  • admin dedi ki:

   Burada belirtilen evreler hayatımızda sürekli kontrolsüz olarak yaşadığımız süreçlerdir. Biofrekans ile seslerden de faydalanılarak bunu kontrol altına almak amaçlanmıştır. Bu telkinleri dinlemediğiniz sürelerde Alfa evresinde sürekli kalmazsınız.

   Değişime Hazırım Ekibi

Bir Cevap Yazın