Bio-Frekans Demodulator Uygulaması Nedir | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Bio-Frekans Demodulator Uygulaması Nedir

Tüketici, kullandığı ürünün içeriğini bilme hakkına sahiptir. İçeriği bilinçlice öğrenilemeyen, subliminal telkin veya telkin cd’lerinin kullanılması tavsiye edilmez. Bio Frekans DeModulator programı, tüm Bio Frekans Subliminal Telkin CD kullanıcılarına, tek bir tuş ile bilinçaltı mesajları ayrıştırma ve inceleme hakkını tanımaktadır. Bio Frekans DeModulator Programını, bilgisayarınıza ücretsiz, aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Dinlemiş olduğunuz Telkin CD’lerin içeriğini mutlaka kontrol ediniz. Adınıza özel olarak hazırlandığı belirtilen ürünlerin size özel hazırlandığından emin olunuz. Bio Frekans sisteminde DeModulator’ü kullanarak saniyeler içerisinde Telkin içeriğini ayrıştırarak kontrol edebilirsiniz. 

Bio Frekans™ DeModulator Nedir?

Bio Frekans™ DeModulator uygulaması, Bio Frekans teknolojisinin uygulandığı bilinçaltı telkin subliminal cd ürünlerinin içeriklerinin, kullanıcı tarafından tek bir program ile ayrıştırmasını sağlayan; Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık; Subliminal Telkin Uzmanı Gökhan Çınaroğlu tarafından geliştirilen benzersiz bir uygulamadır.

 

Neden Bio Frekans™ DeModulator uygulamasını geliştirdiniz?

Bio Frekans Bilinçaltı Subliminal Telkinlerinin, doğası gereği, akustik subliminal yöntemler kullanılmaktadır. Bu ise; kullanıcının bilinçli olarak ürün içeriklerini anlayamaması veya bilinçli olarak duyamaması anlamına gelir. Bio Frekans teknolojisinin doğası gereği olan bu durum, kullanıcının kafasında içeriklere dair soru işareti oluşmasına sebebiyet vererek, kullanımın verimliliğini olumsuz etkileme potansiyelini barındırmaktaydı.

Bio Frekans DeModulator uygulaması sayesinde, kullanıcı, uyguladığı Bio Frekans Bilinçaltı telkinine entegrasyonu sağlanmış içeriğin tümünü ayrıştırma şansına sahip olarak, tüm soru işaretlerinden kurtulmakta, satın aldığı ürünün içeriğini bilme hakkını elde etmekte ve kaçınılmaz bir şekilde verim artmaktadır.

Bio Frekans™ DeModulator’u kullanarak, ismim dahil tüm içeriği duyacak mıyım?

Evet! Bio Frekans Bilinçaltı Telkinleri isminize özel (hitaben) hazırlanmaktadır. Entegrasyonu yapılmış tüm içeriği, duyabilecek ve anlayabilecek seviyede ayrıştırma işlemi uygulama tarafından tek tuş ile gerçekleşmektedir.

 

DeModulator Uygulamasının nasıl kullanacağım? 

Aşağıdaki indir butonuna basarak programı “biofrekans_setup.exe” uygulama kurulum dosyasını indirerek bilgisayarınıza kurunuz. Bilgisayarınızın masaüstünde oluşturulmuş olan DeModulator ikonu ile uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Bio-Frekans telkinlerinden Track-1 dosyasını uygulama ile ayrıştırarak içeriğini inceleyebilirsiniz.

Uygulamanın indirilmesi ile ilgili olarak herhangi bir sorun yaşarsanız. İndir butonu üzerinde fareniz ile sağ tıkayınız. Çıkan menüden bağlantıyı farklı kaydet seçerek uygulamayı uygun bir dizine kaydediniz.

 

Daha fazla bilgi için; danışma hattımızı arayınız.

Bio Frekans DeModulator  uygulamasının amacı, kullanıcının, edindiği ürünün içeriğine dair bilgi edinme hakkının tatmin edilmesidir. Tüm hakları saklıdır; Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

“Bio-Frekans Demodulator Uygulaması Nedir” için 15 Yorum

 1. Özge dedi ki:

  rahat kilo verme mp3 ünde konuşma varmış diğerlerinede bakıcam çoook teşekkür ederim başka bir firmadan telkin cd aldım bundan sonra sadece ama sadece sizden telkin cd alıcam iyi ki bu program ve sizler için çooook çok teşekkğr ederm iyi ki varsınız bu sizin işimizi ne kadar doğru ve dürüst yaptığını gösteriyor müthişsiniz herkese heryere reklamınızı yapacağım

 2. hakan dedi ki:

  Almadan önce aklımda soru işaretleri vardı. Ama dönüştürme işlemini yapınca hep içeriğini dinleyebildim hem de adım geçtiğini duydum. içeriği dinlemeden kesinlikle emin olamazsınız. bu hizmetiniz için teşekkür ederm.

 3. Mustafaa dedi ki:

  Çok önemli bir çalışma gerçekten.Şu an indiriyorum bakalım neler dinlemişiz affirmasyon olarak.. 🙂 Elinize sağlık..

 4. serkan dedi ki:

  demodulatörü kullanarak çevirmeye çalıştığımda uygulamada işlenmemiş durum oluştu diye hata veriyor

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,

   Demodülatör’ün çalışabilmesi için bilgisayarında kurulu olması gereken bazı temel programlar vardır. Bunlar genel olarak tüm bilgisayarda işletim sistemi ile birlikte kurulmaktadır. Ancak bazı bilgisayarlarda eksik olabiliyor. Dönüştürme işlemini başka bir bilgisayarda denemenizi rica ediyoruz.

   Değişime Hazırım Ekibi

 5. caner dedi ki:

  ben ayrıştırma yaptım bir çok telkinde içeriğinde hiç bir konuşma yok

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,

   Demodulatör yazılımı sadece Bio-frekans telkinleri ile çalışır. Dönüştürme işlemi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

   Değişime Hazırım Ekibi

 6. halime dedi ki:

  ben daha önce ismime özel hazırlanmış telkin cd almıştım.o cd lerinde içeriklerini bu yöntemle açabilirmiyim?

  • admin dedi ki:

   Değişime Hazırım ürünleri son 3 yıldır demodulator desteklidir. Ürünü bu süreçte aldıysanız içeriğini dönüştürebilirsiniz.
   Değişime Hazırım Ekibi

 7. mehmet dedi ki:

  Dönüştürme işlemi yaptım fakat çıkan dönüştürme işleminde garip sesler çıkıyordu hiçbir konuşma yoktu neden böyle oldu?

  • admin dedi ki:

   Mehmet Bey, Doğru içeriği seçtiyseniz demodule işlemi sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Tüm konularda bizle irtibata geçebilirsiniz.
   Değişime Hazırım Ekibi

   • mehmet yangin dedi ki:

    Evet , Cd deki telkin müzklerini seçtim fakat garip tonda müzik çıkıyor ayrıştırma işini yapınca, haliyle böyle bir sonuçla karşılasınca Cd yi dinlemeyi bıraktım acaba içinde telkin yok mu diye?
    Yanlış yapmışımdır diye dört beş defa dönüştürme işlemini gerçekleştirdim.

    • admin dedi ki:

     Mehmet Bey,
     Demodulator programına 1 nolu track’i yükleyiniz. Çıkan dosyanın adının sonunda demode yazacaktır. Burada içeriği dinleyebilirsiniz.
     Değişime Hazırım Ekibi

 8. Ufuk dedi ki:

  Merhabalar. Ben dosyayı demolate ettim ve telkinleri duyabiliyorum. Bu hizmet için öncelikle çok teşekkür ederim. Ancak telkinler devam ederken, sonra araya baya bir boşluk giriyor ve sonra tekrar başlıyor. Acaba bu kasıtlı yapılan birşeymi yoksa, herhangi bir hata mı var?

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,

   Telkin içerisinde cümleler düzenli tekrar halindedir. Demodulator programı dönüşüm sonrası arada boşluk bırakmaktadır.

   Mutlu Günler!
   Değişime Hazırım Ekibi

Bir Cevap Yazın