Nasıl İşliyor? | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Nasıl İşliyor?

Bio-Frekans Sistemi, bilinçaltı telkin CD lerimizde kullandığımız beş farklı teknikten oluşmaktadır. Her bir bilinçaltı telkin ürünümüzün içinde arzu edilen değişimi temel alan beş farklı teknik kullanılmıştır.

Bu teknikler sayesinde, beyin alıcı konuma getirilerek ( ilgili bilinç evresine getirilerek) ilgili olumlamaların bilinçaltına rahatça yerleşmesi mümkün kılınmaktadır.  Bir diğer deyişle bio-frekans melodilerine entegre ettiğimiz ilgili frekans boyları, beyni ilgili konu için uygun evreye getirmekte, gene aynı melodiye entegre ettiğimiz ilgili sadece bilinçaltının algılayabileceği olumlamalar doğrudan bilinçaltına gönderilmektedir.

İsminize özel hazırladığımız her bir blinçaltı telkin paketimizde arka arkaya dinleyeceğiniz beş farklı teknikle hazırladığımız telkinleri bulacaksınız.

Tek bir yöntemden ziyade, beş gelişmiş teknik kullanılarak değişimin yoğunluğunu ve hızı yüksek derecede artırılmaktadır.

KULLANDIĞIMIZ TEKNİKLER

Saf Bilinçaltı olumlama (Pure Subliminal Messaging)

Bilincin algıayamayacağı frekansta gönderilen olumlama mesajları bilinçaltınız tarafından kabul edilmektedir. Arka planda frekans dalga boyları vuruşları sayesinde, beyin ilgili evreye geçmektedir.

Ters Mesajlama olumlama (Reverse Messaging)

Fısıltıya benzer olumlamarı bilinciniz algılayamıyacak, fakat bilinçaltı tüm mesajları alacaktır.

Ses karışıklığı olumlama (Stereo Confusion)

Kulaklık kullanılması gereken bu yöntemde, sağ ve sol kulağa eş zamanlı farklı olumlama mesajları gidecek, bilinç algısının ötesine geçilerek, sadece bilinçaltının olumlamaları alması sağlanmaktadır.

Binoral Vuruş olumlama

Beynin alfa evresinin alt sınırı olan 6-7Hz dalga boyları ‘’süper öğrenme’’ evresine getirilerek değişimiz yoğunluğu ve hızı siz ragatlatıcı melodiyi dinlerken arttırılmaktadır.

Baskı olumlama

Bilincin hız temelli anlama eşiği aşılarak, bilinç engeli safdışı edilerek olumlamar doğrudan bilinçaltına gönderilmektedir.

 

BİO-FREKANS SİSTEMİNDE BİLİNÇ DÜZEYİNDE  ALGILANAMAYAN OLUMLAMALARIN BİLİNÇALTI TARAFINDAN İŞLENMESİ

Ortalama bir insanın ses algılama eşiği 20Hz ile 20.000Hz dir. Bu değerlerin altında veya üstünde olan ses dalgaları ortalama birey tarafından bilinçli olarak duyulamaz. Bunun anlamı ise, bu değer aralığının dışında olan sesler kulağımıza gelse dahi, bilinç bunları işleyebilecek kapasiteye sahip değildir. Buna karşın, odada yürüyen bir karıncanın ayak sesleri dahi bilinçaltı tarafından kaydedilmektedir. Birey sesi duymaktadır, fakat ses kuvvet eşiğinin çok altında olduğu için karıncanın ayak sesleri bilinç tarafından işlenememektedir.

Bilincin işleyemediği bilgi, bilinçaltı tarafından rahatlıkla emilmektedir.

Bilinçaltı telkin tekniğinin temelinde yatan prensip, insanın bilinçli ve bilinçsiz olarak algılayabildiği sesler üzerine kurulmuştur. Bu prensip doğrultusunda Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinde, bilinç bariyeri safdışı bırakılır ve olumlama mesajları doğrudan bilinçaltına gönderilir.

 

OLUMLAMALARIN BİLİNÇ TARAFINDAN İŞLENEMEMESİNİN ÖNEMİ


Bilinç ve bilinaçaltımızı birer güvenlik görevlilerine benzetebiliriz. Bilinç oldukça sert ve muhafazekar bir kişiliğe sahip olan yenilikleri kabul etmekte çok zorlayan biridir. Bilinçaltı ise, tam tersi bir kişiliğe sahiptir, ne denirse kabul eder ve yeniliklere açıktır.

Bilinç ile Bilinçaltı arasındaki bu kişilik farkları bir denge noktası oluşturmaktadır. Bu şekilde çevremizden gelen olumlu olmusuz mesajlar bu dengeye göre ya kabul edilir ya da reddedilir. Fakat bu denge zamanla bireyin aleyhine işleyecek şekilde bozulabilmektedir. Örneğin, olumsuz tecrübeler, travmalar veya genel olarak zor hayat ve iş şartları sonucu oluşan olumsuz düşünce kalıpları bilinç tarafından başta olmak üzere kabul görür ve bilinçaltında negatif düşünceler havuzu oluşur. Bu olumsuz oluşumu dengedeki bozulma ve bilincin muhafazekar yapısı nedeniyle bireyin kendi çabalarıyla değiştirmesi kolay değildir.

Dolayısıyla olumlamaların bireyin zihin dengesini, bireyin lehine çevirmesini hızlandırmak ve etkin kılmak için bilincin bilgi işleme eşiği aşılmaktadır.

Bio-Frekans Bilinçaltı telkinleri bahsi geçen olumsuz düşünce kalıplarını, ileri seviye akustik teknolojinin nimetlerinden yararlanarak, bilinci bypass ederek rahatça değiştirmektedir.

 

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

“Nasıl İşliyor?” için 4 Yorum

 1. Taylan Yildiz dedi ki:

  Bor sey sormak istiyorum. Yukarida bahsedilen 5 teknigi yanlizca isme ozel hazirladiginiz calismada mi kullaniyorsunuz yoksa butun urunlerinizde de bu 5 teknik var mi? Bir de yanlizca gece dinleyebiliyorum ortalama 7 saat, kulaklikla dinleme imkanim var kulaklikla dinlemeyi tavsiye edermisiniz? Son olarakta ben 6 tane urunu liste yaptim ve sirayla sabaha kadar caliyor, bunun bir sakincasi var mi? Cevaplandirirsaniz sevinirim.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,

   Tüm ürünlerimiz 5 ayrı tekniği içermektedir. 6 aylık üyelik dışındaki tüm ürünlerimizde ayrıca kullanıcının ismi de geçmektedir. Ürünleri kulaklıkla kısık sesle dinleyebilirsiniz. Bizim önerimiz farklı konuların birlikte değil, farklı haftalarda dinlenmesi olacaktır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

   Değişime Hazırım Ekibi

 2. hatice dedi ki:

  merhaba benim aldığım telkin cd sinde benim adım geçmiyor anlayamadm bende isme özel almıştım

  • admin dedi ki:

   Hatice Hanım merhabalar,

   Ücretli tüm telkin cd’lerinde isminiz yer alır. Bunun için demodülatör programı ile içeriği ayrıştırabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa bize telefon ya da iletişim formumuz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

   Değişime Hazırım Ekibi

Bir Cevap Yazın