Neden Bio Frekans™? | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Neden Bio Frekans™?

Bio Frekans™  Bilinçaltı Telkinleri, her algısal dile karşı, uygunluk oranını maksimum seviyeye çekme prensibi doğrultusunda, beş farklı akustik subliminal yöntem ile geliştirilmiştir ve bu şekilde sunulmaktadır.

Bir diğer deyişle, belirli bir konuda sunulan Bio Frekans™  Bilinçaltı Telkin CD nin içeriğinde, beş farklı Bio Frekans dosyası mevcuttur. Her birinin kullanımı, bireyler arasındaki algısal dil, algısal rahatlılık ve zihinsel direnç farklılığından doğacak verimsizlik riskini yok ederek, farklı algılara sahip her bireyde en yoğun seviye ve hızda değişim ve dönüşümü sağlamaya hizmet etmektedir.

Bio Frekans™ DeModulator uygulaması, Bio frekans™  teknolojisinin uygulandığı Bilinçaltı Telkin CD ürünlerinin içeriklerinin, kullanıcı tarafından zahmetsizce ayrıştırmasını sağlayan Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık tarafından geliştirilen benzersiz bir programdır. Türkiye’nin ilk ve tek subliminal ayrıştıcı programıdır.

Bio Frekans™ DeModulator uygulaması sayesinde, kullanıcı, uyguladığı Bio Frekans™  Bilinçaltı Telkin içeriğinin tümünü ayrıştırma şansına sahip olmakla birlikte, içeriğe dair tüm soru işaretlerinden kurtulmakta, satın aldığı ürünün içeriğini bilme hakkını elde etmekte ve kaçınılmaz bir şekilde verim artışı gözlenmektedir.

Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık tarafından geliştirilen ve sadece degisimehazirim.com ve Bilinçaltı Merkezi tarafından sunulan Bio Frekans™ ürünleri, evrensel pozitif bilinçaltı mesaj kullanımı ilkesi ile çalışır.

Bunun anlamı şudur:

Bio Frekans ürün içerikleri

a) Din, dil, ırk, cinsiyet ayrımını çağrıştıracak söylemler içermez.

b) Herhangi bir kurum, kuruluş, parti, ideoloji veya grubun propagandasını çağrıştıracak içerik içermez.

c) Türk toplumunun örf ve adetlerine, genel ahlakına zıtlık arz edecek söylemler içermez.

d) Evrensel, pozitif bilinçaltı söylemleri içerir.

Tüm bu içerikler; Bio Frekans™ DeModulator uygulaması ile kullanıcının erişimine sunulur.

DegisimeHazirim.com’un sepet modülü, tamamen Bio Frekans ürünlerinin doğasına göre hazırlanmıştır. Bunun anlamı; sepete eklediğiniz her Bio Frekans™  ürünü için, söz konusu üründen faydalanacak bireyin ad ve soyadını girmeniz istenmektedir.

Bunun gerekçesi, her bir Bio Frekans Bilinçaltı Telkin’in kişiye özel, bilinçaltının uyarılma yoğunluğunu önemli derecede arttırmaya yarayan, bireyin ismine hitaben hazırlandığı gerçeğidir.

Bio Frekans™  DeModulator uygulamasını kullanarak, tek bir tuş ile isminize özel hazırlanmış bilinçaltı mesajlarını ayrıştırabilir ve inceleyebilirsiniz.

Degisimehazirim.com bir Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık işletmesidir.

Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık, uzman kadrosu ile Bilinçaltı Dönüşüm çalışmalarının yanı sıra, kişiye özel Bio Frekans Bilinçaltı Telkinlerinin içeriklerini hazırlayan Türkiye’deki ilk ve tek kurumdur.

Kendi alanlarında uzman kadrosu ile tüm çalışmaların özenle gerçekleştirildiği Bilinçaltı çalışmalarını mutlu yüzler üretmek adına arz etmektedir.

Bilinçaltı Kimlik ve Dönüşüm bireysel seanslarının gerçekleştirildiği Bilinçaltı Merkezi bir Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık işletmesidir.

Bio Frekans™ markası tamamen, Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık, Burak Erdal’a ait olmakla birlikte, izinsiz kullanımı durumunda ilgili hukuksal yollara başvurulacağı bildirilmektedir.

Bio Frekans™ ürünlerinin pazarlama hakkı sadece; Bilincaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık’a ait olmakla birlikte degisimehazirim.com ve bilincalti.com.tr web siteleri dışında, Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık güvencesi altında gerçekleşmez.

 

Tavsiye Edilen Konular:

Konuyla İlgili Etiketler:

Bir Cevap Yazın