Bio-Frekans Subliminal Telkin CD | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
Gelişim Sözlük
 

Bio-Frekans Subliminal Telkin CD

Bio-Frekans Subliminal Telkin CD

İnsanın; bilinçaltı mesajları dış kulağının duyamayacağı, fakat iç kulağının farklı frekans arlalıklarına göre titreştirilmesi sağlanarak beynin duyması (algılaması) ile hayat bulan subliminal bilinçaltı tekniğidir Bio-Frekans.

İnsanların dış kulakları ile duyabileceği belirli ses frekans aralığına işitme aralığı adı verilir. Ortalama bir insanın, işitme aralığı 20Hz ile 20.000Hz dir. Bu aralıktaki ses frekanslarını ortalama insan işitebilmektedir. Bu frekans aralığının üstünde kalan sesler, dış kulak tarafından işitilememekle beraber, iç kulakta gerçekleşen titreşimler beynimize aktarılır. Bir diğer deyişle ortalama insanın işitme aralığının üstünde kalan sesleri, iç kulağımız algılar ve anlamlandırır.

Bio-Frekans Subliminal Telkin Tekniğinde; insanın biyolojik işitme yapısına paralel, bir sistem devreye girer. Bilinçaltı mesajları insanın işitme aralığının üstünde ses frekanslarına getirilir ve iki farklı ses frekansı oluşturulur. İki farklı ses frekansının farkı ise, Binoral vuruş tekniği ile birleştirilerek, kullanıcının rahatlama evresi olan alfa evresine getirilmesi sağlanır. Alfa evresi, insan beyninin 7hz ile 13Hz frekans yaydığı safhadır. Alfa evresine getirilen beyin, alıcı konumuna geçerek, bilinçaltı olumlama mesajlarını sorgulama kriterlerine minimum seviyede maruz kalarak bilinçaltına ulaştırılır.

Bio-Frekans Subliminal Telkin CD ile hedef; bireyin, herhangi bir konudaki zihin haritasını, bilinçaltına gönderilen olumlamalar ile hızlı ve yoğun bir şekilde değiştirmektir. Bilincin, sorgulama evresini mümkün olduğunca safdışı bırakarak bu işlem gerçekleşir. İradenin safdışı bırakılmasına yönelik beş farklı teknik uygulanır.

Konuyla İlgili Etiketler:

Bir Cevap Yazın