Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin Kullanım Talimatları | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin Kullanım Talimatları

BİO-FREKANS BİLİNÇALTI TELKİN KULLANIM KILAVUZU

  • Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin Cd lerinin rahatlatıcı (zihni 7-8 Hz’lik Alfa evresine sokma) etkisinden dolayı, gündüz iş sırasında, araba veya makine kullanırken kullanılması tavsiye edilmez.Tercihen akşam yatmadan, isteğe bağlı olarak bir kaç saat öncesinden dinlemeye başlayabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak uyku sırasında dinlemeye devam edebilirsiniz.Günlük tavsiye ettiğimiz asgari dinleme süresi 7 – 8 saattir. Bu sürenin, ortalama uyku süresine denk gelmesi, uyku sırasında dinlemenin pratikliğini de beraberinde getirmektedir.
  •  Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinin kullanımı seanslara bölünmesi gerekmektedir. Bir seans 21 günlük süreyi kapsar. Bu süreyi tamamlayan kullanıcı bir hafta ara vererek ikinci 21 günlük seansa başlayabilir. Kendisinde hissettiği değişimler doğrultusunda kullanıcı seans sayısını kendisi belirleyebilir. Üç veya dört seanslık uygulama, bilinçaltı direniş seviyesi yüksek olan birey için idealdir.
  •  İsme özel hazırlanan her bir bio-frekans Cd’sinde beş farklı bio-teknikleri ile hazırlanmış beş track (dosya) bulunmaktadır. Her bir track bilinç bariyerini aşmayı amaçlayan farklı tekniği kullanmaktadır. Bir kullanım süresince tüm track lerin arka arkaya dinlenmesi tavsiye edilir.  Bio-Frekans Binoral Telkinini (Track 2’i) kalp hastaları, hamile bayanlar ve epilepsi (Sara) hastalarınin uygulaması sakıncalıdır.
  • Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinden; farklı frekansların birleşiminden meydana gelenTrack 2 yi (Binoral)Bilinçaltı Telkin CD Binoral Kulaklık kullaklıkla dinlemeniz gerekmektedir. Diğer Track’leri kulaklıklı veya açık alan ses vericilerini kullanarak dinleyebilirsiniz.
  •  Birden fazla farklı konulardaki değişimi hedef alan farklı Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerini, aynı süre zarfında kullanmanın sakıncası yoktur.  Çoklu bio-frekans telkini dinlemeyi planlayan kullanıcıların, verimli bir plan için müşteri temsilcimizle iletişime geçmelerini tavsiye ederiz.
  •  Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerini uygulama sırasında, düşünceleri herhangi bir konuya odaklamak gerekmemektedir. Arzu edilen değişime yönelik olumlama mesajları, kullanılan teknikler sayesinde, bilinci safdışı bırakarak, doğrudan bilinçaltına gönderilir ve değişim zihinde başlar. Bireyin değişimi farketmesi veya hissetmesi bilinçaltının alternatif olumlamaları edinmesi sonucu günlük hayatında oluşan davranış ve duruş değişimleri ile gerçekleşir.

Daha fazla bilgi almak için websitemizde sık sorulanlar kısmını ziyaret edebilir veya doğrudan telefon yoluyla müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

http://degisimehazirim.com/

 

Uyarı

Bio-Frekans Bilinçaltı (Subliminal) Telkinlerinin bireyleri etkileme gücü nedeniyle, sadece ilgili konuda değişimi arzu eden bireyin kullanması öngörülmüştür, başka bireylere rızaları olmadan,istemdışı, gizlice kullandırılması etik değildir ve yasaktır. Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinin nasıl kullanıldığından satın alan müşteri sorumludur. degisimehazirim.com sorumlu değildir.