Sık Sorulanlar | Degisimehazirim.com
arkaplan
Hoşgeldiniz, ücretsiz üye olmak için tıklayın
 

Sık Sorulanlar

1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş verebilmek için üye olup sipariş modülümüzü kullanabilirsiniz veya arzu ettiğiniz ürünler için sipariş formunu doldurmanız yeterlidir.

Not: Üyelik işlemlerini tamamladığınızda e-mail adresinize yollayacağımız şifre için ‘’önemsiz posta (Junk Mail) klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayınız.

2.  Nasıl Ödeme Yapabilirim?

  • Havale veya EFT
  • Kapıda Ödeme
  • Kredi  Kartı ile Ödeme
  • PayPal ile Ödeme

Yurtdışı müşterilerimiz  Western Union ile ödeme yapabilmektedir.

3. Sipariş Verdim. Ürünlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Siparişinizi verdikten sonra, sipariş sırasına göre ürününüz telkin oluşturma ve profesyonel audio  entegrasyon süreçlerinden geçmektedir. Yoğunluğa ve verilen sipariş adetine göre değişkenlik gösteren bu süreç ortalama 5 iş günü olarak düşünülebilir. Ortalama 5 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilmektedir.

4. Yurtdışına Gönderim Yapıyor musunuz?

Evet. 16 Ülkede kullanıcılarımız Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD’lerinden faydalanmaktadır. Dünyanın her yerine gönderim yapabilmekteyiz.

 

5. Bilinçaltı Telkinleriniz nasıl çalışır?

Bilinçaltı Telkinlerin (subliminal mesajların) temelinde olumlama mesajları yer almaktadır. Bu mesajlar  uzman ekibimiz tarafından ilgili sorun veya kişisel gelişim arzulanan konu odaklı hazırlanmaktadır.

Örneğin toplum karşısında konuşmakta zorluk çeken bireyi , bu duruma sevk eden kalıplaşmış, taşlaşmış bilinç altında yatan düşünceleridir. Kişinin kendisiyle ilgili bu olumsuz düşüncelerini değiştirmek kolay değildir, zira bilinç ,dışarıdan gelen mesajların büyük bir kısmını, var olan yargılar nedeniyle bloke eder.  Aslında, bu, psikolojimizin otomatik savunma mekanizması açısından önemlidir, aksi takdirde dışarıdan gelen olumlu olumsuz her mesaja savunmasız kalırdık. Fakat bu savunma mekanizması, bazı durumlarda kişinin aleyhine de işleyebilmektedir. Olumsuz düşünce bilinçaltında hapsedilerek, kişinin hayatını , olumsuz etkileyebilmektedir. Oldukça yaratıcı, yeni fikirleri olan birinin, özgüven eksikliği nedeniyle, toplum önünde konuşamaması,  fikirlerini dışa vuramaması, dolayısıyla içindeki potansiyelin ve performansın farkedilememesi  ve sonuç olarak hak ettiği başarıyı yakalayamaması buna örnek verilebilir.

BİLİNÇALTININ DİLİ; ALFA FREKANSI

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinin diğer önemli fonksiyonu ise zihnimizi bilinçaltımızın dili olan alfa evresine sokmaktır. Alfa evresine giren zihinde, bilinç safdışı bırakılarak telkinler doğrudan bilinçaltına gönderilmektedir.

Hazırlanan telkinler, dünyada uzmanlar tarafından kabul görmüş ve milyonlarca kişinin hayatını değiştirmiş beş farklı teknik ile bilincin algılayamayacağı frekans ve şekillerde doğa müziklerine entegre edilmektedir. Buradaki temel amaç, bilinç duvarını etkisiz kılarak veya bypass ederek, kişinin hayatını olumsuz etkileyen bilinçaltında hapsolmuş kendisi ile ilgili olumsuz düşünce kalıplarına kısa sürede alternatif pozitif söylemlerin bilinçaltı düzeyinde edinilmesini sağlamaktır.  Bilinç olumlama mesajlarını ne kadar algılayamasa da, bilinçaltı tüm mesajları alabilmektedir.

6. Siparişi verdiğimde tüm tekniklerden yararlanabilecek miyim?

Evet. Bio-Frekans sistemi çerçevesinde, beş farklı teknik ile oluşturduğumuz bilinçaltı telkin ürünüzde tüm teknikleri içeren telkinler yer almaktadır. Örneğin topluluk karşısında konuşma bilinçaltı telkinini sipariş eden müşterimizin en kısa zamanda en hızlı şekilde arzu ettiği değişimi sağlaması adına beş farklı tekniğin kullanıldığı beş farklı bilinçaltı telkini gönderilmektedir.

Bu tekniklerin her birini arkakaya dinlemeniz değişim ve dönüşümü yüksek derecede hızlandırmaktadır.

7. Bio-Frekans Sistemi Nedir?

Türkiye’de ilk defa uygulamaya Değişim Akademisi’nin soktuğu bio-frekans sistemi yurtdışında psikoloji , nero bilim ve ileri pazarlama alanlarında kullanılan bir sistemdir.

Beyinimizin, içinde bulunduğumuz duruma göre farklı enerji üretme evrelerine girdiğini ve bu frekans boyutlarına göre insan psikolojisinin farklı işlevler gördüğü ve bu evreler arası düzenin kontrolü ile istenilen her konuda insanın değişmesini sağlamanın mümkün olduğu kanıtlanmıştır.

Bio-Frekans sistemi ile beynimizin alfa, beta,teta ve delta evreleri arasında arzu edilen değişim odaklı geçişler sağlanmaktadır. Her bir evrenin dalga boyuna göre melodiye entegre edilen vuruşlar ile beyin, istenilen değişim için en uygun evreye getirilir.

Örneğin ‘’uyku giriş evresi’’ olarak da adlandırılan tetanın üst sınırı olan 5-6Hz dalga boyuna 30 dakikalık seans ile 2-3 saatlik uyku eşdeğerdir.  Bu 30 dakikalık seans ile sabah daha erken ve daha dinç kalkabilinmektedir. Bu evreden alfa evresinin alt sınırı olan ‘’süper öğrenme’’ evresine getirilen beyin uyku sorunu odaklı olumlamalara tabi tutulur.  Bilincin algılayamayacağı frekansta gönderilen olumlamalar sayesinde, bilinç engeline takılmayan olumlamalar doğrudan bilinç altına yerleşerek hızlı değişim başlar.

 

8. Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerini nasıl kullanmalıyım?

Telkin CD’lerini istediğiniz saatlerde, istediğiniz aralıklarda kullanabilirsiniz. Bugüne kadar yaptığımız tecrübelere dayanarak, telkinlerin günde en az 7-8 saat dinlenilmesini tavsiye ediyoruz. Sabah uyandığınızda, akşam yatağa girdiğinizde veya uyku sırasında dinleyebilirsiniz. Telkinlerin rahatlatıcı etkisi nedeniyle çalışma sürelerinde veya araba kullanırken dinlenilmesini tavsiye etmiyoruz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken, ortalama bir saatlik seansların (tracklerin) her kullanımda tamamlanmasıdır. Her bireyin bilinç duvarı ve olumsuz düşünceleri farklı boyutlarda olduğu için toplam kullanım süresi de buna bağlı olarak değişmektedir. Ortalama kullanım süresi üç hafta  ile dört ay arasında değişmektedir.  Kullanım süreleri kendi içinde bölünebilir. Örneğin 3 haftalık kullanma sonrası, 1 hafta bilinçaltının dinlenmesine ve olumlu düşünceleri işleyebilmesine izin vermek telkinlerin etkinliğini arttırmaktadır. Bunu, vücut geliştirmeye benzetebiliriz. Kaslar, antreman sırasında değil, dinlenme aralarında gelişmektedir!

Kullanım talimatı ürün içeriğinde ayrıca yer almaktadır.

9. Olumlamaları neden duyamıyorum?

Bilinçaltı telkinleri adında anlaşılabileceği gibi, bilinç duvarına takılmadan doğrudan bilinçaltına olumlama mesajlarını göndermeyi hedeflemektedir.  Dolayısıyla telkinler özel ekipmanlar yardımı ile bilincin algılayamayacağı frekansta, özenle seçtiğimiz, bilinci rahatlatıcı doğa müziklerine entegre edilmektedir.

10. Bio Frekans Bilinçaltı Telkinlerini eşime veya çocuklarıma dinletirsem sorun olur mu?

Bilinçaltı telkin cd lerimiz kullanıcının adına özel hazırlanmaktadır. Bunun nedeni,  bilinçaltının uyarılmasını, bir diğer deyişle alıcı hale getirilmesini sağlamak ve telkinlerin etksini arttırmak ve hızlandırmaktır. Bilinçaltımız bir nevi bilgisayar gibi çalışmaktadır, bilgasayara komut verebilirsiniz fakat bu komutun önüne sürücü ismini girmez iseniz istediğiniz komut yerine getirilmez.  Bu nedenle ürün siparişlerinizde bilinçaltı telkinlerinden yararlanacak kişinin adını ve soyadını bizzat talep etmek durumundayız. Sipariş modülünde, her bir Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD için kullanıcı adı ve soyadı girilmektedir.

11. Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinin Yan Etkisi Var mı?

Bugüne kadar Bilinçaltı Telkinlerin kullanımından bildirilmiş ciddi bir yan etki yoktur. Bazı kullanıcılar uygulamaya başladıkları ilk zamanlar baş ağrısı ve mide bulantısı belirtilerini gördüklerini belirtmişlerdir. Söz konusu baş ağrısı ve bulantılar kalıcı değil, bir süre sonra geçtiği ayrıca kullanıcılar tarafından bildirilmektedir.

Ayrıca; Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD kullanımının başlangıç aşamasında (3-7gün), duygu dalganlanmaları ve yoğun ağlama hissi geri bildirimlerinde bulunulmuştur.

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinde, olumlamaların yer alması bireyin olumsuz yönde bir gidişatı olma olaslığını imkansız kılmaktadır.

12. Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD’lerini Nasıl Kullanmalıyım?

Kullanım Talimatını Ulaşmak İçin Aşağıdaki Linki Kullanabilirsiniz.

Bilinçaltı Telkin CD Kullanım

13. Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD’lerini Herkes Kullanabilir mi?

İsme özel hazırlanan her bir Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD, her bireyin mümkün olduğunca maksimum seviyede etki görmesini sağlamak için, 5 farklı teknik ile hazırlanmaktadır.

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD kullanımında yaş sınırlaması yoktur. Çocukların kullanımında bir sakınca olmadığı gibi, 14 yaş altı çocukların bilinçaltı mesaj alma fonksiyonlarının devrede olması, çocuklardaki olumlu değişimi daha hızlı ve etkin hale getirmektedir.

Söz konusu tekniklerden, Bio-Frekans Binoral Bilinçaltı Telkininin( CD içerisinde bu dosya ile tanımlanır), Hamile Kadınlar ve Epilepsi (Sara) hastaları tarafından kullanılması sakıncalıdır.